| ::::Diana::::: a întrebat:

Cum instalez ultima versiune Java? Vreau sa intru pe un chat si imi cere sa am versiunea asta.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| emanuelf a răspuns:

Http://www.java.com/en/download/manual.jsp. Acesta e situl oficial de unde poti descarca.

6 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Daca ai java, da un update la el.cauta update automat si el va descarca ultima versiune disponibila. daca nu ai java http://www.java.com/en/download/ si il descarci de acolo. p. s. : lasa sa isi faca update automat ca sa nu mai ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiueu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie java downloads

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faci update la Java si pai va merge big grin