| QiCKaaTc a întrebat:

Cum instalez ultimul driver pentru placa video ATI RADEON XPRESS 200M Series? Am Windows 7 Ultimate 32bit

Funda + Vot.z

5 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en da-i Start... instaleaza programul, deschide-l si apasa pe My drivers.
La placa video instaleaza driverul recomandat de ei! (cel din dreapta)
De regula, este ultimul driver.

| QiCKaaTc explică (pentru gicaputinica):

Am descarcat, si acum vreau putin ajutor happy instructiuni, am apasat pe setup si se instaleaza ( cred ) cu celalate foldere si fisiere ce fac? Sunt incepator, nu prea le am.

| gicaputinica a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Nu faci nimic. Trebuie sa-ti apara o icoana "Start the detection"

| AstonMartin a răspuns:

Salut, intra pe siteul oficial al ati www.amd.com dai acolo la drivers si dai auto. sa-ti gasesasca ultimul driver exact pentru placa ta.

| antropofob a răspuns:

Foloseste "driver reviver" si o sa-ti gaseasca cele mai noi drivere