| No1Limit1 a întrebat:

Cum instalez un Windows?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

1)Cumperi(greu de gasit pentru ca nu se mai comercializeaza) un CD cu Xp.
2)Pui CD-ul in CD/DVD/Blu-ray ROM.
3)Dai restart!
4)Intrii in bios si selectezi CD/DVD/Blu-ray ROM-ul sa boot-eze primul.
5)Salvezi si iesi!
6)Cand apare: "Press any key to boot from CD" apesi orice tasta (space de exemplu).
7)Astepti pana iti apar partitiile, stergi partitia C:/ sau instalezi direct pe C:/, daca vrei sa folosesti ambele SO.
8)Urmezi instructiunile instalarii
9)Finish!

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 7, 8, Vista sau XP?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| No1Limit1 explică (pentru neluL):

Windows 7 și mersi pentru ca ai răspuns!

| mgtow a răspuns (pentru neluL):

Vreo noutate de Half LIfe 3? E in curs de desfasurare si va fi open world? Cand va iesi ca grasu ala nesimtit nu zice nimic.

| neluL a răspuns (pentru No1Limit1):

Un tutorial de instalare uite aici (ai explicatii + foto) http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

Succes!

| neluL a răspuns (pentru mgtow):

Nu s-a anuntat nimic oficial despre HL3, sunt doar zvonuri! Se lucreaza la Half LIfe 2 Episode 3 din cate am inteles.

| mgtow a răspuns (pentru neluL):

Va fi de lunga durata gameplayului? Sper ca va iesi pentru consolele next gen nu?

| neluL a răspuns (pentru mgtow):

''Sper ca va iesi pentru consolele next gen nu?'' Nu sunt sigur dar nu cred, in special PS2 sigur NU. Poate PS3 si sigur PS4. Durata gameplayului nu se stie.

| mgtow a răspuns (pentru neluL):

E bine atunci, am dus controleru DS4 la atelier ii trage un portocaliu si anul viitor un galben pentru PS4.

| neluL a răspuns (pentru mgtow):

Frumoasa culoare portocaliu big grin

| mgtow a răspuns:

In youtube e tutorial.