| EllaHaHa a întrebat:

Cum instalez Wathsapp pe laptop? Funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci mai intai Bluestacks. Deschizi bluestack-ul si la search scrii whatssapp.Te baga pe google play si instalezi de acolo.Numai din bluestacks poti folosi whatssapp. Cand intri in google play de pe bluestacks trebuie sa faci un cont de google.Sau daca aia unul te loghezi cu el.Eu am acest android pe laptop si e ok.

| angemon500 a răspuns:

NU exista pentru pc. Exista doar pentru telefoanee cu sim

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Nu exista pentru pc.Ce ai vazut sunt niste glume...Dar o sa apara pe parcurs dar nu acum. Bafta happy