| Unknow9990 a întrebat:

Cum intram in Google Chrome imi aparea pe Google ( prima pagina ) acum nu stiu ce am descarcat... Dar imi apare alta pagina, am intrat la setari la Google Chrome si am dat ca Google.ro sa fie prima pagina dar tot asa imi apare, ce pot face?
Funda, va rog mult ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Posibil sa ai activata o extensie

| Cherry94 a răspuns:

Dezinstaleaza din control panel programul respectiv cum e denumit pe chrome cand iti deschide pagina.

| Unknow9990 explică (pentru Cherry94):

L-am dezinstalat, degeaba straight face

| Cherry94 a răspuns (pentru Unknow9990):

Scaneaza calculatorul, apoi da-i o bootarede pe CD pentru windows si repeta setarile chrome-ului.