| dantiberiu a întrebat:

Cum intru direct in legatura cu un operator, relatii cu clientii la vodafone dupa ce apas *222 apoi dau ca sa am lb romana si dupa aia la ce... ziceti-mi pas cu pas. Multumesc

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dupa ce alegi lb romana, apesi din nou 1, cand iti spune robotul, pe urma mai apesi 1, 2 sau 3...sau ce vrei tu si astepti pana cand spune robotul sa apesi 0 pentru a vb cu un operator. Oricum, sportul asta trebuie sa-l faci maine, pentru ca azi au inchis taraba la ora 18.

| Maramures_Diana_1995 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Am nevoie sa stiu cum imi iau restrctia de pe tel mia restrictionat cineva telu

7 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Daca esti pe abonament, apelezi *222 si cand raspunde robotul formezi rapid 1 1 1 0 1 si asculti in continiare pana iti va raspunde un consultant in relatii cu clientii.

| alexmario99 a răspuns:

Apesi 1 3 1 0 si gata! ai intrat la un operator!

| Lakatos_Tomy_1977 a răspuns:

Cum pot sa vorbesc la realtii clenti

| Petre_Mariana_1953 a răspuns (pentru Lakatos_Tomy_1977):

0734722683 am platit ab. si nu am ton sunati-ma

| Surdu_Elena_1976 a răspuns:

Cum pot sa, mi fc si eu fb pe tel multumesc

| Toader_Gabryel_1997 a răspuns:

Cum pot sa blochez si eu un nr de telefon care ma suna fara rost.
Nu merge din setări nu permite telefonul