| T0T a întrebat:

Cum intru în BIOS? De când mi-am modificat componntele și mi-am instalat Windows 8.1 când pornesc PC-ul pornește direct fără nicio chestie care să apară la început să apăs o tastă sau ceva.

Răspuns Câştigător
| T0T explică (pentru K0sti):

Optiunea aia de la 0:38 nu exista la mine, in rest sunt toate.

7 răspunsuri:
| T0T explică:

Am rezolvat, acum îmi apare când pornesc PC-ul chestia aia pentru că am băgat mufa în placa video(era în placa de bază). Mulțumesc oricum!

| K0sti a răspuns:

Cum intrai si pana acum!

| gelu1970 a răspuns:

Ai reusit sa intri?

| T0T explică (pentru gelu1970):

Da vezi-mi răspunsul anterior. Am băgat mufa VGA în placa video că era în placa de bază și acum când aprin PC-ul apare sigla de la GigaByte și pot intra. Oricum nu știam faza pe care mi-ai arătat-o cu opțiunea aia și e un răspuns folositor, mulțumesc.

| gelu1970 a răspuns (pentru T0T):

Ok

| jeffdragos a răspuns:

Il opresti de tot, si cand il pornesti apesi in continu tasta f2...o sa intrii in bios...