| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot dezabona de la newsletter-ul eMag? Va rog spuneti-mi pas cu pas.

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Ai link de dezabonare la finalul fiecarui newsletter, doar apesi pe el.
Bafta

| anonim_4396 explică (pentru CataC):

Cum adica "la finalul fiecarui newsletter"?

| CataC a răspuns (pentru anonim_4396):

Final inseamna sfarsit si newsletter e ala primit prin mail de la care vrei sa te dezabonezi. Nu stiu ce anume nu intelegi.

| anonim_4396 explică (pentru CataC):

Nu scrie nimic acolo. crying

| CataC a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix asta scrie la fiecare. Poate e cazul sa apelezi al cineva care stie sa citeasca. happy

Primiti acest mesaj in urma abonarii dvs pe site-ul nostru sau printr-un site partener. Daca nu mai doriti sa primiti mesaje de la noi sau considerati ca abonarea dvs s-a produs din greseala, va rugam sa acceptati scuzele noastre pentru neplacerile provocate si sa va dezabonati aici. Acest mesaj este trimis prin WhiteImage.

| Mwha a răspuns:

Pai cauta acolo unde te-ai abonat, cred ca ar trebui sa fie un buton cu dezabonare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In fiecare mail ai un link pentru dezabonare

| charleslouboutin a răspuns:

Scrie undeva la sfarsitul fiecarui email primit de la ei "dezabonare". Bafta.