Întrebare recomandată | claudiualin5 a întrebat:

Cum ma pot loga la camerele de supraveghere ale magazinului meu de acasă de pe telefon? Am montat camere de supraveghere wifi si nu stiu cu sa ma conectez, am si parola la ele si user name.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Raza de actiune wi-fi este de maxim 2-300m, nu si la internet.
Camerele trebuie conectate wi-fi (fara fir) la un router sau o centrala de supraveghere, care, la randul lui, trebuie sa fie conectat la internet.

| claudiualin5 explică (pentru Bula):

Păi sunt conectate la net, dar cum vizionez de acasă ce se intampla in magazin?

| Bula a răspuns (pentru claudiualin5):

Cum sunt conectate la internet?

| Lucya333 a răspuns:

Pe cutie trebuie sa iti arate o aplicatie care o instalezi de pe google play si asa te poti conecta la ele.

| Lucya333 a răspuns:

Pe cutie trebuie sa iti arate o aplicatie care o instalezi tu pe tel de pe google play si asa te poti conecta la ele. Daca camerele sunt conectate la wifi.