| ajutorul3000 a întrebat:

Cum maresc performantele PC-ului meu? Am auzit ca se poate.
P. S. Am windows vista ultimate

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu poti sa iti maresti mai mult decat ai, poti numai sa te folosesti la maxim de ce ai.
daca vrei mai multa performanta cumperi componente mai bune.

| Adryan17 a răspuns:

Da se poate prin overclock la placa video, procesor si rami! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, te duci frumos la magazin si cumperi ce iti trebuie.

| DFA1 a răspuns:

Simplu. Pe lângă upgrade hardware și overclocking, poți trece pe windows 7 sau, recomandarea mea, orice versiune de linux. Astfel resursele care le ai nu le va mai mânca sistemul de operare și vei beneficia de rezultate superioare la capitolul performanță. Succes!