| anonim_4396 a întrebat:

Cum maresc viteza de descarcare la bit comet

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Fa un abonament mai bun la internet si o placa de net gigabit 10/100/1000

| NonEinstein a răspuns:

Facandu-ti un abonament la o companie buna de internet care ofera o viteza mai mare de descarcare.
Poate observi ca unele filme/muzica/etc se descarca mai repede sau mai incet ca altele, aici vorbim de Seed(eri), daca acest film sa presupunem a fost descarcat de multa lume si l-au lasat toti sau o mare parte din ei la seed atunci o sa beneficiez de viteza maxima pe care ti-o ofera compania de internet dar daca filmul nu este prea downlodat sau este downlodat dar multa lume dupa ce l-a scos l-a sters din lista, o sa il iei la o viteza mai mica.

Răspuns utilizator avertizat