| Madutzza98 a întrebat:

Cum o postare de pe facebook public? ...Imi apare sa o vada doar prietenii prietebilor care este si bifata, prietenii, prietenii apropiati, doar eu. Nu apare nicaieri public crying

Funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru postari nu a existat public niciodata. Nici la mine nu este. Poti alege prietenii preietenilor, pentru a vedea cineva din prietenii vostri comuni. Deci la celelalte exista public, la poze sau la datele tale dar la postari nu.

| ribak a răspuns:

Ti-asi explica cu cea mai mare place daca as intelege intrebarea

| Madutzza98 explică (pentru ribak):

Scuze am gresit... Vroiam sa zic ca: Tot ceea ce postam pe facebook pana acum cateva zile era public si acum nu imi mai apare public imi apare asa: Prietenii prietenilor, prietenii mei si doar eu! Dar eu vreau sa apara public intelegi? Cum fac asta? laughing)