| TheMusicBoy a întrebat:

Cum opresc restore your previous version of windows? Astept raspunsuri urgent al Laptop Lenovo G510.

5 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca vrei sa-ti mai porneasca Windows-ul, nu il opresti nicicum.

| TheMusicBoy explică (pentru flixbuster):

Dar imi face așa de două ore

| flixbuster a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Cum ai ajuns sa faci asa ceva, da mai multe detalii. In functie de sistem poate sa dureze ore deci doua ore nu e exagerat. Are de (des)facut o multime de operatiuni.

| TheMusicBoy explică:

Deci am instalat windows 10 dar nu l-am lasat sa se incarce tot deoarece trebuia sanplec undeva si nu putema sa-l las pornit fiind ca nu stiam cat va dura procesul

| Lioana a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Cum sa opresti o instalare pentru ca trebuie sa pleci undeva? Asa ceva nu se face. Trebuia sa-l lasi sa mearga singur. S-ar fi oprit la prima fereastra unde trebuie sa faci o alegere.
Acum trebuie sa incepi instalarea de la zero.