| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate cineva sa-mi vada site-ul, el fiind nepublicat? Stiu ca prin IP cumva... Imi trebu raspunsul exact! Nu va abateti de la subiecthappy

4 răspunsuri:
| Steaua10 a răspuns:

Doar am spus Nu va abateti de la subiect.Mi-ai stricat intrebareasad

| κλάους a răspuns:

Am stricat intrebarea? Ti-am da cel mai comod mod. Dar daca vrei batai de cap, descarca xampp, instaleazal, muta fisierele site-ului in www sau htdocs si dupa aia scrie in browser: http://ip-ultau. Dar daca nu ai ip stabil, degeaba descarci xampp!

| Steaua10 a răspuns:

Draga klaus, eu am xampp.Mie imi trebu o solutie cum altii sa-mi vada site-ul nu eu.Prietenii stand acasa sa-l poata vedea... fara sa-l public.E posibil dar nu stiu exact cum.

| κλάους a răspuns:

"Draga" RealMadrid! Cu xampp poate sa iti vada site-ul fara sa il publici pe internet. Alte fel nu. Dar daca cu xampp nu il vede, inseamna ca nu ai ip bun si nu se pot connecta.

PS: Ce intelegi tu prin "PUBLICARE"?