| LasleaIoan1972 a întrebat:

Cum poate sa ofere eMAG 128GB la acest,,, superb pret,,,? pret https://www.emag.ro/......DBPT6YBBM/

7 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 explică:

Cica redus cu 22%

| LittlePoppy a răspuns:

Superb pret, nimic de zis. Pentru ei.
Ca sa aiba de unde face reduceri. Sau, poate au vrut sa spuna 128TB?

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

XD poate au pus o cifra, doua in plus. Sau au incurcat litera 'G' cu 'T'.

| LasleaIoan1972 explică (pentru LittlePoppy):

Ai auzit de memorie de128TB?

| LasleaIoan1972 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Ai auzit de memorie de128TB? sau de hdd pe sata de 128TB

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Auzisem. Nu garantez insa ca tot ce e pe google e adevarat. Posibil sa nu fie asa, scuze daca e gresit. Ideea era ca oricum pretul e mult prea mare pentru ceea ce ofera.

| LittlePoppy a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Nu. De aia am raspuns ironic.