| AlexVizitiu a întrebat:

Cum pot adauga thumbnailuri customizate la videourile mele pe YouTube? Nu am acel buton "add custom thumbnail" in editorul video si aparent ca sa pot adauga thumbnailurile customizate trebuie sa devin partener YouTube.Nu pot face acest lucru deoarece ar fi egal cu sinuciderea pentru canalul meu de gaming. Exista vreo modalitate prin care pot aduga thumbniluri custoizate fara a fi pertener YouTube?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Devii partener Youtube si apoi dezactivezi generarea de bani.
http://www.youtube.com/watch?v=XhpDaE7kaWY&feature=youtu.be
Nu stiu daca este bine ce am spus.
Poti sa-ti faci un alt cont, descarci 4-5 clipuri pe care le ai puse pe contul actual, le uploadezi pe noul cont si vezi ce se intampla.Eu cred ca eventual clipurile iti pot fi respinse de la generarea de bani dar nu blocate sau sterse.