| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot afla al cui este un numar de telefon care ma suna pe vodafone si ma tot deranjeaza fara sa-mi spuna cine e? Va rog mult ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii numarul de telefon mergi la politie si spune-le ca te deranjeaza acel numar si ei o sa prinda faptasul.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cumparati alt numar. sau nu-i mai raspunde.

| demicsabi a răspuns:

Eu am facut in felul urmator
odata, intr-o zi, l-am sunat dupa un numar public. Nu am spus nimica, numa am ascultat ca alo alo, dupa putin timp am inchis. Daca nul recunosti, mai suni odata sau iar nu spui nimica numa asculti sau vb parca ai stie e, da incepi: ei salut, team sunat mai-nainte dar nu team auzit, sau zici ca eu am vorbit dar parca tu nu mai auzit. Si deja aveti un punc comun, Dupa aia zi ca nu l-ai vazut de mult si ce mai face, cum iti merg treburile. Daca ai un prieten sal suna el, si daca zice ceva dupa ce il identifici.

| Lory_7688 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar daca as suna la Vodafone credeti ca am vreo sansa sa-mi spuna pe ce nume este numarul de telefon?

| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Singura posibilitate este sa faci reclamatie la politie si daca cei de la politie considera ca este cazul vor face investigatii. Alta solutie ar fi sa iti schimbi numarul.

| Stan_Ramona_Roxana_1993 a răspuns: