| Bishop a întrebat:

Cum pot afla al cui este un numar de telefon? Exista un site pentru asa ceva, unde scriu numarul si mi se spune ce se stie despre propietarul lui? Daca da, care este? Mersi.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu ai spus ce fel de nr, fix sau mobil! Incearca sa gasesti pe cineva care are un prieten/a bun/a la compania respectiva, sau intri la cateva locatii si cauti o fata mai prietenoasa, si incerci sa afli macar daca e pre pay, abonament, sau numele mic, macar, ca sa-ti poti face o idee! Success!

mira
| mira a răspuns:

Exista programe speciale cu astfel de informatii.Pentru Romtelecom pe Google exista doar varianta in care indici numele si adresa pentru a obtine numarul. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru telefonia mobilă nu există această posibilitate, toate numerele sunt considerate secrete.
Numai la telefonia fixă dacă cunoști titularul postului telefonic și adresa, și aici este o excepție: nu poți intra în posesia numărului de telefon dacă posesorul are opțiunea secret.
Pa, pa.