| dublud a întrebat:

Cum pot afla ce numar ma suna cu nr privat?
Fara sa apelez la politie si ma rog altele.

6 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Il suni repede inapoi...
Acu serios, problema asta e de cand eram si eu de varsta voastra si tot nu s-a gasit un raspuns. Daca folosesti un telefon cu sistem de operare (Symbian macar) iti poti instala un Call Manager care sa respinga automat numerele pe care le alegi (ascunse, pe care nu le ai in agenda, cele din agenda, etc).

| Al3xXXxx a răspuns:

Nu prea ai cum, trebuie sa mergi la politie iar in cazul in care ai fost amenintat intr-un mod sau altul politia se va ocupa mai departe, convorbirea ta a fost inregistrata la Orange si o vor asculta.

| BrD a răspuns:

Din nefericire nu se poate.

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

O chestie pe care am auzit-o, nu incercat-o, deci nu garantez nicidecum succes.
Daca e un numar care te suna incontinuu, ai putea sa iti activezi casuta vocala.
Si cand vei apela apoi ca sa citesti mesajele vocale, iti va zice si numarul.

| clubarad a răspuns:

Din fericire se poate... daca ai abonament! cristinacreala@yahoo.com

| clubarad a răspuns:

100% garantat!