| hatze a întrebat:

Cum pot afla ce temperatura are placa video?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Descarca HWMonitor.

3 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Incearca cu everest se poate da jos de pe http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml e un programel micut si foarte util il dezarhivezi programul are setari in limba romana in partea stanga a programului dai clic pe computer si mergi pe owerclok si iti arata temperatura is multe altele.pa

| seby005 a răspuns:

Scz computer si dpa acre clic pe sensor, hai pa

| Archy37 a răspuns:

Porgrama gen HW Monitor sau din BIOS. alta varianta ar fi cu termometru cu kuplu elektrik! happy