| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla cine ma suna cu numar ascuns in reteaua Cosmote? Se poate?

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

La momentul cand am scris articolul smecheria asta mergea: http://www.tutorialepc.ro/cine-ma-suna-cu-numar-ascuns-sau-privat.html
acum ramane sa testezi si tu si sa vezi daca inca mai functioneaza.

| niculescu16081994 a răspuns:

N-ai cum sa aflii nu merge nici in Vodafone Orange de fapt nici una astept funda tongue

| Silq a răspuns:

Numarascuns.ro si te ajuta ei

| Gabyta_Ferdy_1996 a răspuns:

Cum pot afla cine ma suna cu numar ascuns in reteaua Cosmote? Se poate?