| Jhonny48 a întrebat:

Cum pot afla codul SIM?

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Dai de pe alta cartela la *100# si dai acolo la puk si apoi iti cere nr tau il tastezi si primesti puk-ul!

baftalove struck(sper ca la puk te refereai ca daca vrei codul simului e pe spatele cartelei(e o serie)

2 răspunsuri:
| cristian92 a răspuns:

Vezi ca e scris pe plasticul ala unde era cartela prinsa cand ai cumparat-o. Acolo mai e scris si pin 2-ul si PUK-ul.

| Mariaa a răspuns:

Suni la relatii cu clientii. iti iei codu` PUK si apoi. bagi Pin`ul de 3 ori gresit. si apoi bagi Puk`ul si gt laughing
sper ca ai inteles tu acolo laughing