| AndReeaDru a întrebat:

Cum pot afla locația unui număr de telefon?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum.Doar dacă ai acces la serverele de telefonie, ceea nu cred. Poți afla în schimb locația dispozitivului dacă telefonul respectiv are activat GPS-ul, și/sau e conectat la internet.În rest nici o șansă.

| Atotstiutorul a răspuns (pentru DeyCj):

Eu am gps pe al meu, cum trebuie sa fac? trebuie sa fie pornit doar gps-ul? sau mai trebuie facute si alte setari sa activez ceva prin el?

| AndReeaDru explică (pentru DeyCj):

Si locația dispozitivului cum aș putea sa o aflu?
Știu ca sunt aplicatii diverse, dar as avea nevoie de un exemplu clar!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti afla orice numar de telefon.
Se poate DOAR DACA este telefonul tau mobil si ai GPS montat pe el.

| MarinMarcu a răspuns:

Cum pot afla locația unui număr de telefon?