| Crisk a întrebat:

Cum pot afla o parola de Facebook daca știu numele de utilizator? La email sau număr nu am acces și cu ajutorul la 3 prieteni nu pot. Mia furat altcineva contul. Un cont mai vechi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti afla parola nimanui, daca nu ti-a spus-o!
Daca ti-a furat cineva contul, poti contacta administratia acelui website si le poti cere recuperarea parolei.
Inca ceva, nu poti recupera ceva ce nu mai poti dovedii ca-i al tau, odata ce nu mai ai nici acel telefon si nici adresa de email.

| dannyel86 a răspuns:

Cu alte cuvinte, nu ti-ai luat masurile de siguranta cerute de Facebook. E necesar sa-ti faci alt cont pe pagina de socializare.

| Crisk explică (pentru dannyel86):

Sunt toate foarte vechi, numărul nu-l mai am și parola la email nici atît.

| dannyel86 a răspuns (pentru Crisk):

Te inteleg, dar nu exista solutii pentru situatia ta. Acele masuri de siguranta de recuperare a contului nu sunt posibile in cazul tau.
De aceea e necesar sa-ti faci un alt cont de Facebook.