| Eyleen a întrebat:

Cum pot afla parola unui calculator...Am auzit ca se poate afla (Si nu vreau cu safe mode)Exista vreun program? Fundita.

7 răspunsuri:
| florinflorin14 a răspuns:

Cred ca exista program, dar mai bine nu-ti bate capul, pentru ca, chiar daca gaseste parola o sa-ti trebuiasca alt pogram ca sa intri in calculator, prea multa bataie de cap, iar dupa aceea o sa mai ai si probleme cu nefericitul caruia i-ai intra t in calculator, probabil o sa te bata, poate o sa mearga la politie daca are windows cu licenta, asa ca las-o balta. sper ca te-am lamurit cu asta pentru ca si eu voiam astfel e program

| Eyleen explică:

Am facut un alt account pe calculator si am uitat parola...Si am nevoie de ceva din acel account...Pls

| Eyleen explică:

Specific ca nu vreau sa inlatur parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un program este o cherstie mica care se gaseste intr-un colt al calculatorului (mai ales in coltul di dreapta)

| Pinky_1922 a răspuns:

Pai inainte sa iti ceara parola cand ti se aprinde calculatorul apesi de mai multe ori F2 sau F8 si trebuie sa iti apara mai multe variante selectezi varianta safe mode si o sa te lase sa intri in calculator fara sa iti ceara parola. Dupa aceea poti sa intri in setari si sa iti schimbi parola stingi calculatoru pornesti windowsu normal si ar trebui sa iti mearga. Bafta!happy

| avoinea a răspuns:

Intra pe celalalt acount (nu pe cel caruia iai uitat parola ) descarca programul "ophcrack", instaleazal si vezi pe internet ( pe you tube ) cum il folosesti, e foarte simplu! succes!