| boss a întrebat:

Cum pot afla si eu o parola. Mi-a spart-o cineva. Cum sa o recuperez?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Depinde de locul unde folosesti parola (email, messenger, intrare in calculator...) nu ai precizat nimic in acest sens

19 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti schimbi parola sparta sa-ti faci alta astfel incat cel care va intra din nou cu ea sa vada ca ti-ai schimbat-o. dupa aceea stai cu noua paroal vreo 2 luni si apoi ti-o schimbi pe ceea noua cu ceea veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut: parola o poti recupera cu ajutorul adresei tale de e-mail cu care te-ai abonat la site-ul respectiv, deci ordinea este ca pe acest saite trebuie sa cauti locul unde scrie "am pierdut parola" sau "am uitat parola", apoi urmezi etapele indicate automat! in cursul acestor etape va trebui sa scrii adresa ta de e-mail si sa cauti parola in mailul trimis de site, probabil va trebui sa reconfirmi inscrierea sau primirea parolei! la sfarsit intri pe site cu parola primita si o modifici tu!

| Gby77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce site trebuie sa intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am
laughing)))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a spart-o cineva si intra, si am dat un mail, dar nu mai stiu la ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai forgot password jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi mai merge s aintru pe mess.nu stiu de ce. ajutati-ma pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti pui o parola mai grea greu de ghicit si asa no sa-ti-o sparga cineva.astai sfatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot afla porola la id ca mia sparto cineva si nu stiu cum sa o recuperez.ma ajutati va rog cu ceva program daca aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte greu de recuperatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai jos la id unde scrie:forgot your password si dai datele tale si alta parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa eu sa-mi aflu parola la id ma poate ajuta cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac ca nu mai merge mess-ul parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola o poti recupera cu ajutorul hackului si adresei tale de e-mail! asta stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti si nu imi pasa pentru ca nu mi s-a intamplat si nu o sa mi se intample

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca asta incerc sa aflu si euwinking

| Prisaca_Petru_Sorin_1982 a răspuns:

As vrea sa imi schimb parola

| apreotesei a răspuns:

Auzi? daca ti-a spart-o cineva pacalestel nu-i afla parola am incercat si eu dar nu se poate sa stii ca unele metode de pe net sunt incorecte big grin