| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot baga si eu programele la tv in ordine? Am televiziune de la upc si toate programele sunt anapoda.Nu sunt in ordine. Sunt ceva de gen : 1, 2, 3 si dupa sare la 20, 25 tot asa si ajung la 1000 pana vad toate posturile ..Care aveti upc si imi puteti explica unde sa dau sa caut.Dau funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa intri in meniul televizorului, la lista de programe, unde sigur exista optiuni de manipulare a posturilor tv (memorare, stergere, mutare).