| TaviComplicat a întrebat:

Cum pot castiga sau face rost de un iPhone 4S?
Imi doresc mult unul dar n-am bani.sad

Răspuns Câştigător
| iloveusa a răspuns:

Pe www.mp3fustangiu.com

ai nevoie de voturile prietenilor. un prieten te poate vota 1data/zi
sau iti faci tu o gramada de adrese de mess si te votezi singur, daca iti doresti un iPhone asa de mult. sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| alexalex2001 a răspuns:

Daca vrei un iPhone 4s munceste.Pentru tine a munci e un chin daca intrebi pe site cum sa iti iei iPhone fara bani.RATAT

| rutanklan a răspuns:

Prostitutie masculina. Sau iti vinzi un rinichi

| TheEvilCat a răspuns:

Cauta concursuri, inscriete la cat mai multe, eu am vazut multe concursuri, care aveau ca premiu un iPhonehappyDeci poti incerca, pune-ti norocul la incercarehappy

| z1k a răspuns:

Cu totii ne dorim

| Maryus17 a răspuns:

Tragi la loto! castigi bani siti ei daca nu AMANET! funda?

| TaviComplicat explică (pentru Maryus17):

Nu dau bani ca prostul la loto!

| Maryus17 a răspuns:

Macar am incercat! da o funda si tu acolo

| LexualeczUu a răspuns:

Ei bine sunt mai multe site-uri de a castiga produse Apple sau alta marca unu dintre ele ar fi freejiebeejie(asta e dovedit si chiar merge)fundabig grin