| BigLike a întrebat:

Cum pot cheltuii banii bitcoin? Gen daca vreau un telefon nou il pot cumpara daca am suficienti bitcoin?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti, la PCGarage pentru ca ei accepta Bitcoin. Utilizeaza VCUHU9KS pentru reducerea de 1% daca vrei.

| doctorandus a răspuns:

Parerea mea e sa nu dai bani reali pe Bitcoin, ca in felul asta poti ajunge boschetar.

| GabrielGL a răspuns:

Fa-ti cont si card binance sau crypto com ii traferi acolo si cheltui pe orice pe crypto.com iti da si bani inapoi in moneda lor cro in functie de cat cheltui nu multi dar se aduna si depinde de cat cheltui...

| BergerCipy a răspuns:

Este extrem de greu acum ai vazut o oportunitate de facut bani acasa daca faci bani de o husa pe luna sa fii fericit

| GabrielGL a răspuns (pentru BergerCipy):

Poti face de acasa bit coin binenteles cu o investitie un site ar fi https://hashflare.io/r/6BFA91A0 eu sunt de cativa ani am mai multe site-uri sar ai grija ca sunt si spamuri...