| Lullabies a întrebat:

Cum pot citi arhiva unui cont de messenger de pe alt calculator? ( stiind parola contului )

Răspuns Câştigător
| FashionDiva a răspuns:

Nu merge decat daca ai acces la PC-ul lui. In ultima versiune de mess se poate pentru ca se salveaza online.

3 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Nu ai cum, deoarece arhivele se salveaza pe hardul calculatorului pe care ai vorbit pe messenger, de fapt descutiile sunt encodate intr un format pe care,, arhiv readear" il stie`.

| Gizăz a răspuns:

Nu poți. Chiar dacă știi parola, arhiva e păstrată în mod fizic pe calculatorul persoanei respective. Îi poți intra pe ID și atât dar arhiva pur și simplu nu o să fie. E ca și cum ai intra tu pe mess de pe alt PC, poți intra și vorbi dar nu o să fie nicio arhivă de-a ta acolo.

| Raye a răspuns:

Nu poţi decât dacă tu şi persoana respectivă aveţi instalat Yahoo! Messenger 11.