| JungHaYo a întrebat:

Cum pot conecta PC la televizor? Placa video nu are port HDMI iar televizorul e un Samsung 32F5500.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Intereseaza-te foarte bine de cabluri vga to hdmi si de adaptoare care sa faca aceasta conversie. Cablul nu e scump, dar adaptoarele au preturi piperate. In descrierea cablului gasit de mine spune ca pentru a functiona conexiunea la tv trebuie sa ai placa video dedicata, adica separata de placa de baza.