| anuska a întrebat:

Cum pot crea haine, freze, mobila etc pe imvu?
si cum pot sa schimb id de la imvu?

6 răspunsuri:
| outlandish a răspuns:

Nu stiu. zice ca trebuie sa fii vip.adica sa platesti.

| ღAdaBuăღ a răspuns:

In primul rand le poti crea daca esti vip si trebuie si multi bani... dar tot ce spui tu trebuie sa le cumperi in joc, scrii pe youtube cum fac credits cu meetme si incepi sa intelegi jocul, odata ce ai pus un id nu il mai poti schimba ci doar parola, Fundita?big grin.

| WolfInn a răspuns:

Dacă vrei să creezi haine pe IMVU trebuie să fi VIP ori AGE ori AP :)
Trebuie să plătești în real pentru astea...
Dar există un site www.imved.com.
Poți să te faci VIP pe gratis, dar momentan site-ul este închis deoarece prea mulți au aflat de el :).
Sper că te-am ajutat.
Fundă? :o3

| Twins2Girl a răspuns:

Poi..pentru a crea "haine, freze, mobila etc pe imvu"trebuie sa fi V.I.P!tongue

| Silviu_Silviu_S_1992 a răspuns:

Eu mam facut creeator la o anumita versiune de imvu nu trebuia sa fiu vip mai nou nu stiu si ii putin cam greu sa creezi... hmmm si sa schimbi mailu settings si undeva in dreapta paginii change the mail sau cv de genu. sper ca ati inteles cv : bafta big grin

| AlewLove a răspuns (pentru Silviu_Silviu_S_1992):

Pentru a creea diferite lucruri, trebuie sa fii membru VIP