| anne0012 a întrebat:

Cum pot crea un site cu poze?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cu programe care iti dau aproape totul mura-n gura(nu stiu care sunt astea, stiu doar ca exista programe pentru realizarea site-urilor, sau scrii in dreamwaver, notepad...etc cu HTML, eventual si CSS. Daca vrei unul dinamic(parca asa se numea)si mai frumos trebuie si JavaScript si faci background-ul, meniul cum vreau tu in photoshop sau alt program de genul asta.

Daca gasesti si unde sa il public gratis e si mai bine.

| AnonimaOk a răspuns:

Pentru a face un site public costa bani sad.
Daca vrei fa un blog... sau faci in Microsoft frontpage un site in html acolo si il salvezi sa pagina web dar merge numai pe pc tau, nu e public

| Craftt a răspuns:

Dacă ai pus întrebarea asta clar o să creezi un site, lasă-tewinking.