| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum pot creste viteza la internet

9 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Stai mai aproape de el?

| GolopențaAdrian explică:

In sensul ca sa mearga mai rapid

| GolopențaAdrian explică:

Adica sa se incarce paginile mai rapide

| Staind a răspuns:

Schimbi oferta

| OnuOnulică a răspuns:

Nea neluL a scris un articol pe acest subiect: http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-sa-iti-maresti-viteza-la-internet/
Cu siguranță o să-ți fie de folos informațiile scrise de el.

| maNumesc a răspuns:

Crede-ma am incercat oricelaughing nu ai cum sa cresti viteza de internet, trebuie sa-ti cumperi un pachet mai bun. daca de exemplu ai laptop nu o sa mearga mai repede de 45 mbps pentru ca nu suporta placa de net (e vorba de wifi ) dar altfel n-ai ce sa-i faci. eu am incercat orice am gasit pe net si nicio metoda n-a functionat. nu stiu ce ai tu dar am auzit ca la rds rdc e cel mai bun net, eu am upc, nu sunt f multumit de el dar merge... sa nu iei net de la romtelecom ca sunt praf la viteza...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un upgrade la abonament

| GolopențaAdrian explică:

Ce tot spuneti acolo eu vreau sa mearga mai repede browserul chrome eu la sata ma refeream cu viteza la internet

| GolopențaAdrian explică:

Nu la abonament sau asa mai departe