| lolam a întrebat:

Cum pot da mesaj pe orange cu numar necunoscut? funda

5 răspunsuri:
| koool a răspuns:

In orice retea poti suna cu : #31#XXXXXXXXXX

xxx- numarul acelei persoane

fundita?

| zzzggguubiii a răspuns (pentru koool):

Am intrebat cum se da un sms nu cum se suna

| RimePeHartie a răspuns:

Www.callwave.com

poti sa dai 5 msj pe zi in orice retea si nu ii apare nr de telefon persoanei respective
(nu stiu daca merge, nu am incercat... un prieten mi-a recomandat)

| jarulitza a răspuns:

Ca sa dai msj cu nr secret poti sa o faci de pe Orange cu *RI# inaintea mesajului...Nu sunt sigura ca ink mai functioneaza, trimite-ti si u un mesaj tie si vezi daca merge happy

| coolgirl_1217 a răspuns:

Buna eu stiu ca tot cu #31#si respectivul numar sau poti sa ai la tel o functie speciala in care iti ascunzi nr dar asta cu #31# e cea mai eficienta