| Fulga_Alessia_Cosmina_1995 a întrebat:

Cum pot da share la un videoclip de pe Youtube pe Facebook?

1 răspuns:
| FlorinPopa a răspuns:

Daca esti pe PC, scrolezi in jos sub aboneaza-te scrie
Adauga Trimite Mai multe. Apesi pe Trimite si selectezi Facebook.
daca esti pe telefon, in timp ce esti in modul peisaj (partea de jos a ecranului sa fie partea lata a telefonului) in partea dreapte sus sunt cateva pictograme. Apesi pe aceea care arata ca o sageata intoarsa. Apoi selectezi unde vrei sase redirectioneze. Daca nu ai aplicatia Facebook instalata pe dispozitiv, vei apasa pe Copiaza link și apoi vei intra intr-un browser web pe care vei introduce facebook.com, te vei loga, mai apoi la o postare noua inserezi link-ul copiat. Succes!