| FeFy` a întrebat:

Cum pot daca am facut un tabel in Word cum sa colorez tabelul in care am scris?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Ai word-un 2007? Pentru ca in ala stiu sa-ti explic. Dupa ce ai terminat de facut tabelul dai click stanga pe el si o sa-ti apara sus in bara design.Acolo trebuie sa gasesti draw borders, adica sa desenezi, sa trasezi liniile tabelului. Dai acolo sa ti se deschia un nou tab si acolo dai la shading, unde o sa ai optiunea de a umple tabelul. Daca nu intelegi ceva astept intrebare. Daca ai 2003 si nu stii sa faci, astept un mesaj cu id tau de mess si ti-l desenez eu!

| Seredan_Pavel_1954 a răspuns (pentru asya):

Mulţumesc! erau ochii prea în faţă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Paint