| Mihnea1z2 a întrebat:

Cum pot debloca un telefon (am uitat ce cod am pus pe el) și nu vreau sa.l resetez forțat pentru că aveam câteva poze speciale pe el

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Presupun ca ai fost suficient de destept ca, pozele le-ai salvat pe cardul de memorie.
In acest caz scoti cardul si dai resetare.
Daca nu, atunci iei adio de la poze...

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai un Samsung poti incerca dr fone Android ultima versiune.
e un program de plata nu free. deci versiunea trial nu te ajuta cu nimic. intre altele are o utilitate ce deblocheaza telefonul.

| Mirris a răspuns:

Nu prea vad alta solutie decat resetarea dar si acolo cred ca iti cere codul pin.Depinde de telefon.Ce telefon ai?