| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot decupa o poza daca am PhotoScape? Ca din cate am auzit se pot decupa poze cu acest program.

4 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

'crop' e optiunea de decupare. cred ca @mitimico are dreptate, urmeaza pasii pe care ti i-a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare: cum se poate decupa o poza dar dupa contur? Cu PhotoScape pot sa decupez dar sub forma de chenar, oval... Vreau de ex sa decupez un personaj dintr-o poza si sa-l aplic intr-un alt cadru. Cu ce program as putea face asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| unknowing a răspuns:

Pe pizap.com se pot decupa poze. Poţi de asemenea să le pui într`un alt cadru ales de tine. happy