| CataCaty a întrebat:

Cum pot descarca jocuri de pe calculator in telefon? FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Navighezi cu telefonul la pagina jocului, apeși pe "Download" și ți se descarcă. Dar nu știu la ce îți folosește pentru că jocurile de calculator nu merg pe telefon.

| K0sti a răspuns:

Adica?

| Popa_Razvan_1995 a răspuns:

Pe http://play.mob.org/ iti selectezi telefonul in dreapte descarci jocul il bagi in telefon printr-un folder pe care il vrei tu intri pe telefon in folderul cu jocu il instalezi si gata. FUNDA!