| highheels a întrebat:

Cum pot descarca poze de pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details
Cu un astfel de program.
În colțul din dreapta sus al pozei sunt trei puncte. Faci click pe cele trei puncte, apare o casetă cu mai multe acțiuni, dintre care, copiază link-ul. Dai click pe copiază, apare copiat în clipboard, apoi deschizi Instagram download și se atașează automat noul link sau atașezi noul link în caseta din program.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| Adry05 a răspuns:

Nu poți. poți eventual să-ți editezi tu o poză și înainte de postare ai sus un buton de download, dar dacă te referi la pozele altora, nu poți

| Werrich a răspuns:

Poti sa faci Print-Screen cu telefonul.