| chri a întrebat:

Cum pot descarca poze de pe mobil pe calculator cu ajutorul cablului usb?

Răspuns Câştigător
| Pitbull305 a răspuns:

Poi dupa ce ai facut conexiunea te uiti daca il vede daca da intri in folderul unde leai salvat le marchezi si dai copy si apoi dai paste in folderul unde vrei sa le salvezi pe pc.

3 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Daca vrei sa transmiti fisiere, ai nevoie de un program de la firma respectiva. (Mie mi-au dat CD odata cu Samsung-ul meu.) Se poate si fara, dar trebuie selectata optiune la telefon, undeva la schimb de date, ceva gen "mass storage". Sper ca am fost destul de explicitwinking

| bitihacy a răspuns:

Instaleaza driverul telefonului pe pc si o sa reusesti happy

| chri explică:

Mersi de raspuns