| xxcxxcxx a întrebat:

Cum pot descarca pozele de pe telefon,? cand conectez telefonul la PC cu cablul de date nu imi citeste numai cardul si banuiesc ca pozele se salveaza pe memoria telefonului. Si nu pot/ nu stiu sa mut pozele pe card. ma puteti ajuta? am un Huawei U8500 android 2.2.1

Răspuns Câştigător
| Alexa1313 a răspuns:

Daca te uiti atent undeva ar trebui sa scrie:Conectare la computer prin USB si apoi apar optiuniile:conectati-va ca: -memorie USB -Dispozitiv media - camera foto... si dai pe camera foto ca sa descarci pozele de pe telefon. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pai cand faci poza, la setari gasesti locul unde sa se salveze pozele...

| K0sti a răspuns:

Muta-le pe card!

| RobertFHC a răspuns:

Pozele ar trebui sa se salveze pe card, baga cardul si scoate-l iar si vezi daca merge thinking

| xxcxxcxx explică (pentru Alexa1313):

Sau conectezi telefonul la Pc si deschizi My computer/ folderul care e de la telefon si acolo ai DCIM il deschizi si este un folder 'camera' si acolo sunt toate pozele si video-urile care le-ai facut cu camera telefonului. Dar si asa se poate. Multumesc!