| radoimadalin78 a întrebat:

Cum pot descarca video-uri din telefon pe calculator? Am cablu de date doar ca dupa ce conectez telefonul nu stiu cum sa fac!

Răspuns Câştigător
| nanalicious a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Eu am Samsung și mi-am descărcat de pe net Samsung New PC Studio. De acolo e foarte simplu. Poți să trimiți orice și din PC in telefon și și din telefon in PC! Fundă?

| radoimadalin78 explică (pentru nanalicious):

Telefonul este Sony Xperia U...

3 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai cand il conectezi la calculator prin usb, telefonul ar trebui sa apara in my computer la fel ca si un cd sau un stik de memorie, apoi il poti deschide si sa cauti in el orice fisier vrei dupa care sa ii pui in calculator ori prin copy>paste ori prin optiunr send to. Sper ca am fost de ajutor. happy

| bytzu01 a răspuns:

Depinde ce telefon este. Daca este Samsung trebuie sa unbli la setari la dezvoltare si la depanare usb sau daca ai Apple trebuie iTunes.Bafta!