| DDCC a întrebat:

Cum pot deschide linkul asta ca sa pot salva fisierul?
ftp://ftp.logos.md/Biblioteca/_Colectie_RO/Isaac%20Sirul %20-%20Cuvinte%20despre%20nevointa.pdf
Mentionez ca sunt de pe telefonul mobil cu Windows Phone 8.1. Am incercat cu Internet explorer dar imi zice ca nu suporta linkul, apoi cu Opera Mini dar imi zice Download failed indiferent ca ii dau Open sau Save. Sau imi zice "Conexiunea cu serverul a expirat". Netul e pe cartela, am date mobile de la Telekom pe 3g si sunt in zona montana.
Deci?

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Link-ul nu este corect! Am incercat sa-l deschid prin 3 dispositive: (Tableta, telefon, pc)

| DDCC explică (pentru Okkultist):

Ok, mersi ca mi-ai spus.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil, niciun link pdf nu funcționează cu copy/paste.
Dar, era suficient să citești printre "rânduri" și ai fi rezolvat problema.

Isaac Sirul Cuvinte despre nevoință. pdf