| dorinica38 a întrebat:

Cum pot downloada de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| florinmarius a răspuns:

Youtube downloader ti-l pot da eu

27 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Era la un moment dat real player care instala un plugin pentru asta si functiona bine cu firefox 2
Acum e suficient sa descarci niste plug inuri pentru firefox e de preferinta sa folosesti asta pentru ca restul programelor se instaleaza, mai sunt virusate, mai au adware enervante. Uite intra aici https://addons.mozilla.org/ro/firefox/search?q=youtube+downloader&cat=all
Iti faci cont cu adresa de mail si instalezi gratuit, si foarte usor, tot asa de usor poti sa dezinstalezi.

carla
| carla a răspuns:

Cu Real Player...

| Tlbi a răspuns:

Cel mai simplu de utilizat program pentru a downloada de pe youtube: http://xux.ro/download-de-pe-youtube-mp3/

| kh1ss a răspuns:

Este un program... numit youtube downloader ...intra pe www.softpedia.ro si il gasesti;)

| Daniel TM a răspuns:

Daca nu ti-ai gasit youtubedownloader pe internet atunci poti sa mi-l ceri pe adresa de e-mail: corneadaniel2009@yahoo.com si ti-l voi trimite cat pot de repede

| jahjah a răspuns:

Cel mai simplu e sa intri pe siteul http://www.tubesaver.net/ introduci adresa filmului pe care-l vrei (pe care o copiezi de pe youtube) si gata. :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in libkul de mai jos mai multe metode:
http://eu-simplu.blogspot.com/search/label/download%20youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in linkul de mai jos mai multe metode:
http://eu-simplu.blogspot.com/search/label/download%20youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazati real player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu youtube downalder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste youtube downloader e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We are waiting for you to complete your survey.
When you have completed the survey, please check back here to see if the content is unlocked.
If you have spent more than 5 minutes on this survey and this page is still locked, please try a different survey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi poate da si mie un program de downloadat de pe yuotube luati id dany_damany74

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste www.mediasave.ro sau www.saveaclip.com merge 100% a fost reparat in 5 aprilie 2010. Spor la download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa descarc de pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia penisul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex - Concert la Balul Bobocilor C. N. I. Spiru Haret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine este dar cred ca e o persoana ff draguta si frumoasa...happy:*:X

| 44-mytel a răspuns:

Cu Mozila Firefox -download sau save page as.

| Gaby29 a răspuns:

Cel mai simplu sa downloadezi de pe youtube este cu youtube downloader!

| Bogusus a răspuns:

Salut! Vreti sa radeti mult si bine? :D
Aici puteti vedea videoclipuri foarte amuzante! Click pe link http://www.youtube.com/MeanwhileInTheWorld1 si distrati-va! :D