| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot downloada Sims 2 sau Sims 2 pets?

4 răspunsuri:
| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Pai pentru a putea introduce sims 2 pets trebuie sa ia sims 2.Pt ca sims 2 pets este un pach

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.am intrat pe tot felul de site-uri si nu am gasit nimic... daca il are cineva va las idul meu de mess sa mi-l trimiteti:maryi_pisicutza@yahoo.com...va roog!

| AlExNiNja a răspuns:

Eu mi-am luat sims ca era de doar a face u ncaracter si mi-e luat 3 orelaughing

| DeMi CeA Cu InImIoArE a răspuns:

Pai nici eu nu stiu cum sa downloadez dar am intrat pe site-ul asta poate te ajuta:http://www.gamespot.com/......index.html