| REJ a întrebat:

Cum pot edita un videoclip si ce program gratuit pot folosi?

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Top 5:
http://www.desktop-video-guide.com/......eview.html

Personal, folosesc si recomand Windows Movie Maker.

| REJ explică (pentru MnereaDarius):

Ok! De unde il pot lua free?

| MnereaDarius a răspuns (pentru REJ):

Windows Movie Maker este o componenta integrata atat in Windows Xp, cat si in sistemele de operare succesoare acestuia (ex: Vista, Windows 7).
Pentru a rula Movie Maker, acceseaza Start Menu --> All Programs, unde vei gasi aplicatia "Windows Movie Maker"

In caz ca nu utilizezi Windows xp, si nici un sistem de operare succesor acestuia (Vista, Seven), va trebui sa-mi precizezi ce versiune folosesti, pentru a te putea ajuta.