| costinvlad49 a întrebat:

Cum pot extrage muzica din manele sau melodii etc nu aia toată doar melodia fără versuri? Ms frumos funda

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti dar e foarte complicat si de obicei tot mai ramane un pic vocea pe fundal.
https://www.youtube.com/watch?v=KFxeDoSAld0

| Panamax a răspuns:

Cred ca lege privind manelistii ar trebui data.Cine loveste un manelist nu mai plateste parcare o luna de exemplu.

| Nătărău a răspuns:

Cu unele programe de făcut muzică de genul sonysoundforge se pot șterge doar Mediile/Vocile, de la setări: convertor de canal.