| lallllalalal123545 a întrebat:

Cum pot face abonati foarte repede va rog ajutatime
CANALUL MEU:https://www.youtube.com/channel/UC4RZSEfkAJj-41q30bD8d5A

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-Inveti limba romana
2-Incepi sa faci content de calitate (clipuri amuzante, interesante nu ca porcariile care le ai acum pe canal)
3- Fa clipuri cu o calitate buna de la 1080p in sus
4-Cauta un nume bun.

Daca nu poti sa indeplinesti aceste 4 ''reguli'' nu o sa ai succes pe Youtube poti sa te lasi

| lallllalalal123545 explică:

Ba esti hater? de ce ai si raspuns daca faci din astea, cu copii dinastia se darama lumea

| Mihai1810 a răspuns (pentru lallllalalal123545):

Da pica lumea hai sa plangem. Uita-te si tu ce mizerii faci, cu o calitate de 2 lei, ai un nume de "toti banii". Cand esti hotarat sa faci ceva de calitate poti sa te reapuci pana atunci lasate.